Dış Ticaretin yeni adı

Bursa Tadilat Tasarım Yenileme Bloğu

Sizin İçin Hazırladığımız Bilgiler İle Mekanlarınıza Yeni Görünümler Sağlayın

Ev tasarımınızı ve tadilatınızı planlarken hiç baktınız mı?

Dua etmek her ne kadar yardımcı olsa da başarılı bir tadilat ve yenileme işinde neler yapıldığına baktınız mı? En büyük yardımcı ve işi gösteren asma tavan ve ışık bantlarıdır.
Asma tavan (veya alçı tavan), herhangi bir iç tasarımın ayrılmaz bir bileşenidir. Döşeme ve duvarlarla birlikte odadaki en büyük yüzeyi kaplarlar. Bu yazıda, alçı tavan yapmak için en önemli nedenleri ele alacağız. Ücretsiz Keşif ve bilgi almak için bize ulaşın.

Salı, 14 Ocak 2020 07:50 A'dan Z'ye Tadilatı 0 Comments

En üst düzey mutfak modeline yatırım yapmadan önce iki kez düşünün.

Bazen, yapısal bir kusur, eskiyen sıhhi tesisat veya düzeltilmesi gereken başka bir önemli sorun nedeniyle ev tadilat ve tamiratları yapılmalıdır. Bir ev sahibinin evi kişisel zevklerine göre veya satmak amacıyla yenilemeye karar verdiği zaman büyük hatalarla başını belaya sokabilir. Bu gibi sorunları önlemek için bizleri Ücretsiz Keşif için çağırabilirsiniz.

Cuma, 11 Ekim 2019 20:09 Mutfak Tasarım ve Yenileme 0 Comments

Ev tadilatı ve tamiratı konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Tadilat, tamirat ve ev tamamlama kredileri alabileceğiniz bankalar ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Birçok banka tadilat, tamirat, ev tamamlama ve geliştirme konularında kredi vermektedir. Bu bankalardan nasıl kredi alabileceğiniz hakkında bir çalışma yaptık. Tadilat ve tamirat işlerinde ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu anlamanız için bizimle irtibata geçip Ücretsiz Keşif isteyebilirsiniz. Kredi konusuna gelince.

Perşembe, 03 Ekim 2019 20:54 Mutfak Tasarım ve Yenileme 0 Comments

Parkelerin her biri farklı direnç ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Bu nedenle farklı amaçlar için kullanılan odalar için önerilen birçok parke türü vardır. Genellikle yüksek nem seviyesiyle karakterize edilen mutfak veya banyo gibi odalara, genellikle iki tür öneririz; Tik ve Wenge. Yüksek kaliteli tropik tik, açık sarıdan tunç bir renkler aralığındadır, sağlam, geçirimsiz, güçlü ve şıktır.

Pazar, 15 Eylül 2019 19:28 Mutfak Tasarım ve Yenileme 0 Comments

Dolaptan seçiminde önce evinizin dekorasyonuyla uyumuna dikkat ediyorsunuz. Mutfak dolaplarında en çok tercih edilen renk kesinlikle beyazdır. Beyaz, hem basit duruşu, hem minimalist tarzda hem de ev dekorasyonunda yardımcıdır.

Cumartesi, 15 Nisan 2017 14:23 Mutfak Tasarım ve Yenileme 0 Comments

Eviniz için doğru boya tonunu seçmek kolay bir iş değildir, ancak basit bir renk değişikliği bir odayı yapacağı dönüşümden dolayı bu çabaya değer. Örneğin, muhteşem bir gri, iç mekanı kasvetliden sofistike hale getirebilir. Bu arada, yanlış kırmızı bir renk tonu, odayı anında ve cansızdan dramatik bir hale getirebilir.