Dış Ticaretin yeni adı

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Müşterilerimize %100 Mutlu Yaşam Alanları Sunuyoruz

GİZLİLİK İLKESİ

GİZLİLİK İLKESİ

Detay Tadilat Tamirat Tasarım müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Bu veriler detayline.com web sitesi ve iş yerinde alınmış olabilir.

Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Detay Tadilat Tamirat Tasarım bünyesinde kullanılmaktadır.

Detay Tadilat Tamirat Tasarım, topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Detay Tadilat Tamirat Tasarım e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu veriler Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel verilerdir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Hertürlü sorunuz için;
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.